close
تبلیغات در اینترنت
اسرار موفقیت

ندای مشاور

اسرار موفقیت
امروز جمعه 31 خرداد 1398
... ...

آخرين ارسالي هاي انجمن

چندین نکته درباره زندگی-بخش نخست

چندین نکته درباره زندگی-بخش نخست

 

-برای کارهای مهم آماده شو قبل از آن که زمان انجام کار فرا رسد و تو بفهمی مقدمات را فراهم نکردی.

 

-وقتی در جمعی تصمیم می گیری به فکر و احساسات سایر اعضا توجه داشته باش.

 

-اهدافی که می خواهی به آن ها برسی را تعیین کن و همیشه در ذهن داشته باش و فراموششان نکن...

 

دسته بندي: اسرار موفقیت,

چگونه شخصیت موفقی داشته باشیم؟

چگونه شخصیت موفقی داشته باشیم؟

 

سلامت روانی یك وضع وحال كاملا" طبیعی است و وسیله رسیدن به آن نیز در دسترس همه ما قرار دارد. به عقیده روان شناسان اجزاء یك زندگی مؤثر و مثبت و سازنده را مجموعه سنجیده ای از تلاش های جدی و پیگیر ، همراه با اندیشه روشن ، شوخ طبعی و اعتماد به خود تشكیل می دهند. ما معتقد به فرمول های تخیلی ، یا كاوش های تاریخی در گذشته شما نیستیم تا كشف كنیم كه مثلاً چون ... با شما به شدت و سختگیرانه رفتار شده است پس دیگران مسئول اندوه و ناراحتی شماهستند. این مقاله راههای دستیابی به شور و شادی را ارائه می دهد و بر مسیری روشن و قابل فهم و منطقی بر مسئولیت و تعهد نسبت به خود و شور زندگی و تمایل به داشتن شخصیت انتخابی خود تكیه دارد .

دسته بندي: اسرار موفقیت,

نکاتی درباره زندگی - بخش دوم

نکاتی درباره زندگی - بخش دوم

پذیرفتن اشتباهات، عذرخواهی و سعی در جبران آن ها نه تنها شخصیت تو را برجسته می کند بلکه به تو یاری می دهد تا نقاط ضعف خود را بهتر بشناسی.

 

در سلام و احوالپرسی پیش قدم و خوشرو باش تا در برخورد اول از نظر دیگران خودخواه جلوه نکنی.

 

هیچ گاه از ترس این که اشتباه کنی از تمرین و اظهارنظر خودداری نکن. این گونه اشتباهات هیچ ایرادی ندارد، هرچه قدر اشتباه کنی بیشتر یاد می گیری...

دسته بندي: اسرار موفقیت,

نقش انگیزه در موفقیت

همه ما می خواهیم آدم های موفقی باشیم موفق در تحصیل ٰ کسب درآمد ٰ زندگی خانوادگی ٰ ارتباط با دیگران و ... اما حقیقت این است که نه تنها همه ما آدم های موفقی نیستیم بلکه تعداد بسیار کمی از ما در گروه آدم های موفق جای می گیرند تعداد کمی که مورد تحسین و گاه حسادت ما نیز هتند ما هم می خواهیم ذره ای شبیه آنها باشیم چه باید بکنیم ؟ آنها چه دارند که ما نداریم ؟...

دسته بندي: اسرار موفقیت,

روش های صبر پیشگی

صبر و نتایج معجزه آسای آن در حصول موفقیت

صبور بودن یعنی قادر باشید با آرامش و بدون هیچ عجله برای رسیدن به یک نتیجه خاص منتظر بمانید. دوست دارید راه‌هایی برای بالا بردن صبر و طاقت در خودتان یاد بگیرید؟

دسته بندي: اسرار موفقیت,