close
تبلیغات در اینترنت
خود درمانی

ندای مشاور

خود درمانی
امروز پنجشنبه 29 شهریور 1397
مشاوره عمومی مشاوره خصوصی

آدرس سایت: nmoshaver.ir

کانال تلگرامی ندای مشاور «نگاه نو»
 برای ورود و عضویت همینجا کلیک کنید.

توجه...               توجه...
به خاطر گسترش امکانات و مزایای نسبی اینترنت گوشی های همراه ، خدمات مشاوره  خصوصی ندای مشاور از طریق  پی وی تلگرام نیز امکان پذیر می باشد.آدرس پی وی در کانال تلگرام موجود می باشد.

طبق قوانین سایت پست های ارسالی انجمن سایت بعد از دریافت پاسخ قابل حذف شدن نمی باشد. لذا کاربران محترم باید قبل از طرح مشکل به شکل عمومی ، از غیر محرمانه بودن محتوای پست خود اطلاع و اطمینان حاصل نمایند.
لطفا پیام های مشاوره ای را به غیر از بخش های مشاوره عمومی (انجمن سایت یا گروه تلگرام) و مشاوره خصوصی و غیر رایگان (ایمیل یا مشاوره خصوصی تلگرامی) در سایر بخش های سایت مانند باکس نظرات مطالب و مقالات یا لینک ارسال پست جدید یا ارسال پیام قرار ندهید.

آخرين ارسالي هاي انجمن

معرفی کتاب - اپلیکیشن خود درمانی روانشناختی


خود درمانی ( روانشناختی )

لینک دانلود

لینک دانلود

توضیح

کتاب خوددرمانی


انگیزه اصلی تهیه این مجموعه ،ارائه کتابی در رابطه با خود سازی و خوددرمانیست ؛ محور اصلی موضوعات کتاب در در رابطه با تاثیر ذهن و خود پنداری و نوع نگاه فرد نسبت به خود و محیط پیرامون، در بروز مشکلات روحی و روانی یا ایجاد موانع بر سر راه رشد فردی و اجتماعی و خود شکوفایی او می باشد و ....


نمونه ای از سر فصل های این کتاب :

  • - ضرورت شناخت خود
  • - لزوم پذیرش خود
  • - آیا شما با ارزش هستید؟
  • - ضرورت تغییر فردی
  • - ضرورت تعیین اهداف و ...

از آنجایی که برای هر کاری باید ابتدا چهارچوب و طرح اولیه آن تهیه و تنظیم گردد، اکثر مراجعین این سوال را مطرح میکنند که: چطور و از کجا باید فرایند خودسازی و درمان خود را شروع بکنند و چه مولفه ها و ملاک هایی را مبنای شناخت یا تغییر قرار بدهند و از چه روش هایی برای تجدید افکار و ذهنیات یا درمان مشکلات روحی و روانی و رفتاری استفاده بکنند.


مولف در این کتاب سعی کرده است با کمک گرفتن از تجارب و دست آورد های علمی و آثار و تألیفات دانشمندان و اساتید برجسته علوم تربیتی و روانشناسی، زیر مجموعه ای از مولفه های خود سازی و خود باوری با عناوین خود شناسی، پذیرش خود، تغییر خود، عزت و احترام به نفس، اعتماد به نفس و اراده به همراه برخی مهارت های فردی و بین فردی نظیر بیان احساسات، کنترل خشم، شیوه برخورد با انتقادات، مقابله با کم رویی و مهارت قاطعیت و نه گفتن را به روشی ساده و روان تشریح نموده و با بررسی برخی مشکلات و اختلالات شایع نظیر استرس، اضطراب ، افسردگی و خشم و پرخاشگری خلاصه ای از راهکار های عملی مربوطه و روش های درمانی اختلالات روانی و رفتاری را در اختیار خوانندگان محترم قرار بدهد؛ با این امید که مورد توجه و مفید واقع گردد.


دسته بندي: روانشناسی,خود درمانی,

۳۰ راز شادکامی برای دستیابی به بالاترین لذت زندگی

سلام من دختری هستم ک به تازگی خواهر دار شدم نمیگم عین بقیه بچه ها ک به من کمتر توجه میکنن اما با ورود اون به خونوتذمون پدرم منو به کلی کنار گذاشته سر هر چیز الکی بهم گیر میده من قبلا با کسی دوست بودم (جنس مخالف) به صورت 6 ماه من ضربه روحی بدی خوردم از طرف خانوادم طرد شدم اما همین منو وادار کرد که من 3 بار اقدام به خودکشیکنم و هر سه نا موفق باشن 1 بار هم رگم رو زدم من واقعا افسرده ام چیکار کنم؟

دسته بندي: خود درمانی,تغییر خود,

به اضطراب خودتان حمله کنيد!

به اضطراب خودتان حمله کنيد!

ورزش منظم: مطالعات علمي، بارها ارتباط بين ورزش و کاهش استرس را اثبات کرده‌اند. فعاليت بدني باعث آزاد شدن اندورفين در مغز مي‌شود و اندورفين‌، احساس نگراني و اضطراب را کم مي‌کند. اما براي شروع، ورزش‌هاي سنگين مناسب نيستند؛ چون فشار بيش از حدي به بدن وارد مي‌کنند که باعث ايجاد احساسي ناخوشايند مي‌شود و گاهي باعث مي‌شود قيد ورزش را بزنيد.

حذف کافئين: کافئين در نوشيدني‌هايي مثل قهوه، چاي، نوشابه‌هاي سياه و همچنين در شکلات به مقدار زيادي وجود دارد و مي‌تواند علايمي شبيه به حمله اضطرابي در بدن ايجاد کند يا باعث تشديد علايم اضطراب ‌شود.

دسته بندي: خود درمانی,درمان خود,