close
تبلیغات در اینترنت
ارگاسم در مردان!

ندای مشاور

ارگاسم در مردان!
امروز جمعه 03 خرداد 1398
مشاوره عمومی مشاوره خصوصی

آخرين ارسالي هاي انجمن

ارگاسم در مردان!

تکنیکهای ار-گاسم چندگانه در مردان

 

هر مردی می تواند در رابطه جن 30 خود چندین بار ار-گاسم شود. برای اینکار فقط کافی است اطلاعات کافی درمورد تمایلات جن 30 مردانه، س-کس و تکنیک های...


هر مردی می تواند در رابطه جن 30 خود چندین بار ار-گاسم شود. برای اینکار فقط کافی است اطلاعات کافی درمورد تمایلات جن 30 مردانه، س-کس و تکنیک های خاص آن داشته باشید. هدف اکثر مردان در س-کس، انزال است نه عشق بازی. وقتی یک مرد چند بار ار-گاسم را تجربه می کند، نه تنها خودش بهتر ارضا می شود، بلکه طرف مقابلش را هم بسیار بهتر ارضا خواهد کرد.

ار-گاسم های چندگانه به دنبال هم اتفاق می افتند، بدون اینکه فرد در خلال آنها تحریک جن 30 خود را از دست بدهد. خانم ها به راحتی می توانند ار-گاسم چندگانه داشته باشند اما تعداد کمی از مردان می دانند که با آموزش صحیح آنها هم می توانند دقیقاً مثل خانم ها چندین بار در س-کس ار-گاسم شوند. درمورد خانم ها، ار-گاسم چندگانه به این معناست که مدت زمان کمی بعد از اولین ار-گاسم، تحریک جن 30 خود را بازمی یابند، که معمولاً بلافاصله یا بعد از چند دقیقه اتفاق می افتد. وقتی زنی در یک رابطه جن 30 چندین بار به ار-گاسم می رسد ار-گاسم او چندگانه خواهد بود.

خیلی از مردان اشتباهاً تصور می کنند که  وقتی بتوانند بعد از انزال دوباره تحریک شوند و به یک انزال دیگر دست پیدا کنند، یعنی ار-گاسم چندگانه داشته اند. این اشتباه است. س-کس چند ار-گاسمه مردانه به س-کسی گفته می شود که در خلال ار-گاسم ها، نعوظ یا تحریک جن 30 از بین نرود. ار-گاسم چندگانه فقط شامل ار-گاسم است نه انزال. تنها استثناء آن زمانی است که انزال با آخرین ار-گاسم همراه می شود.

قبل از توضیح بیشتر بد نیست که با فرایند تکنیکی "چرخه تحریک جن 30" آشنا شوید.

1. مرحله تحریک

·        گرفتگی عروق

·        نعوظ

·        بالا رفتن ضربان قلب

·        بلند شدن نسبی بیضه و افزایش سایز

·         سفت شدن نوک سینه ها

2. مرحله پایا

·        بزرگ شدن بیشتر سر آلت تناسلی و بیضه ها

·        بلند شدن کامل بیضه

·        بنفش شدن سر آلت تناسلی

·        ترشح غدد کوپر

·        نفس نفس زدن

3. مرحله ار-گاسم (از دفع مایع و انزال تشکیل شده است)

دفع مایع

·        اسپرم و مایعات از رگ وابران، کیسه های مایع منی و غده پروستات خارج شده و در ته مجرای پیشاب در نزدیکی پروستات جمع می شوند.

·        کشش ماهیچه ای درست قبل از رها شدن فشار و تنش

·        بالا رفتن بیشتر ضربان قلب و تنفس

ضرورت انزال: هوشیاری از انزال قریب الوقوع

انزال

·        عضله تنگ کننده ادرار محکم بسته می شود.

·        انقباضات ریتمیک پروستات، عضلات میاندوراهی و آلت تناسلی و خارج شدن مایع منی.

·        تیرگی جزئی هوشیاری

4. مرحله تحلیل

·        از بین رفتن تحریک

·        خوابیدن آلت تناسلی و جمع شدن پوست بیضه

·        برگشت کشش عضلانی

·        پایین آمدن ضربان قلب و فشارخون

ار-گاسم چندگانه دربرابر ار-گاسم همراه با انزال

هر دو نوع این ار-گاسم ها یکسان شروع می شوند: از تحریک تا نقطه ای نزدیک به انزال. در این نقطه، مرد یکسری انقباضات تناسلی را تجربه می کند که 3 تا 5 ثانیه طول می کشد. این انقباضات، ار-گاسم های لگنی نامیده می شوند که ابتدا حس لرزش یا رهایی جزئی فشار را به همراه دارد. وقتی این نقطه کاملاً تشخیص داده شده و کنترل شود، می توان این احساسات را بیشتر و شدیدتر کرد.

وقتی فرد به این نقطه می رسد، هدف رسیدن به انزال نیست بلکه کاهش تحریک است، فقط به اندازه ای که بتوان میزان تحریک را کنترل کرد. می توان با فشردن عضلات لگنی میزان تحریک را به خوبی کنترل کرد.

در شکل زیر مرحله پایا به صورت بالاترین وضعیت تحریک نشان داده شده است که اگر به تحریک اجازه ادامه یافتن داده شود، در آخر به ار-گاسم منتهی خواهد شد.

تفاوت دو نمودار با هم را ملاحظه کنید. در یک ار-گاسم تکی عادی که همراه با انزال است، مرحله پایا سریعاً گذشته ، ار-گاسم فروکش کرده و انزال اتفاق می افتد. در یک س-کس با ار-گاسم چندگانه، مرحله پایا پس از اولین ار-گاسم و  ار-گاسم های بعدی همچنان باقی می ماند. ار-گاسم های پی در پی معمولاً کمی قوی تر از ار-گاسم قبلی هستند تا جایی که مرد تصمیم می گیرد در آخرین ار-گاسم انزال داشته باشد. انزال کاملاً انتخابی است. حتی پس از چند ار-گاسم فرد می تواند تصمیم بگیرد که اصلاً انزال نداشته باشد که در این حالت تحریک تقریباً یک ساعت بعد فروکش می کند، برخلاف انزال که تحریک جن 30 دفعتاً و به سرعت فرومی نشیند.

چطور ار-گاسم چندگانه ممکن است؟

"چرخه واکنش" مردها و زنها تقریباً شبیه به هم است. تفاوت جزئی بین آنها انزال مرد است. زنهایی که ار-گاسم های چندگانه دارند قادرند درصورت کاهش تحریک به مدت زمان کوتاهی بعد از اولین ار-گاسم خود، ار-گاسم های متوالی و پی در پی داشته باشند، دلیل آن این است که آنها انزال ندارند.

انزال دوره بی پاسخی را در مردها آغاز می کند. طی این مدت، اکثر مردها نمی توانند به خاطر از دست دادن تنش جن 30 دوباره تحریک شوند و آلت تناسلی نسبت به هرگونه تماس حساس می شود. ازآنجا که خانم ها از نظر بیولوژیکی قادر به انزال نیستند، این خصوصیت را ندارند و می توانند بسیار آسانتر از مردها ار-گاسم های چندگانه داشته باشند.

اولین قدم در فهمیدن اینکه مردها چطور می توانند ار-گاسم چندگانه داشته باشند این است که بدانند ار-گاسم و انزال دو اتفاق کاملاً مجزا و قابل تشخیص از همدیگر هستند. اکثر مردها همیشه ار-گاسم و انزال را به طور همزمان تجربه کرده اند به همین دلیل قادر به تشخیص آنها از هم نیستند.

دومین قدم این است که بتوانید ار-گاسم و انزال را از هم تشخیص دهید.

توانایی تشخیص ایندو از هم شامل عضله لگنی می شود. این همان عضله ای است که جریان ادرار را در نیمه راه متوقف می کند. اگر نگه داشتن جریان ادرار برایتان دشوار باشد یعنی عضله لگنی شما ضعیف است. در اینصورت باید روی قوی تر کردن آن کار کنید تا بتوانید ار-گاسم چندگانه داشته باشید. وقتی عضله لگنی را فشار داده و منقبض می کنید باید احساس کنید که همه آنچه در عمق لگنتان است به سمت بالا کشیده می شود.

تمرینات تنفسی

·        روی یک صندلی راحت بنشینید و شانه هایتان را ریلکس کنید.

·        دستها را روی شکمتان  درست زیر ناف قرار دهید.

·        نفس را عمیقاً توی ریه بکشید. عمیقاً از بینی نفس بکشید طوریکه شکمتان باد کند.

·        نفس را به طور کامل بیرون دهید طوریکه شکم دوباره به ستون فقرات بچسبد. احساس خواهید کرد که لگن و آلت تناسلیتان به سمت بالا کشیده می شود.

·        این حرکت را 9 تا 36 مرتبه تکرار کنید.

آماده سازی خود

توانایی داشتن ار-گاسم چندگانه برای یک مرد قابلیتی درخور توجه است اما به آماده سازی زیادی نیاز دارد. همانطور که قبلاً هم ذکر شد، یکی از قدم های اولیه شناخت عضله لگنی است. برای اینکه با آن آشنا شوید باید یاد بگیرید که چطور آنرا به درستی کنترل کنید. قسمتی از این کنترل به مرور زمان و با تجربه به دست می آید اما بخش اعظم آنرا باید با تقویت از طریق تمرین مداوم به دست آورید. این تمرینات را می توانید در هر مکانی بدون اینکه کسی متوجه شود انجام دهید.

تمرین

·        راحت بنشینید و مثل زمان عادی با همسر خود رابطه جن 30 را شروع کنید.

·        درست همانجایی که نزدیک به انزلتان است متوقف شوید. عضله لگنی خود را منقبض کرده و نگه دارید و تا 10 بشمارید.

·        سپس خود را ریلکس کنید و چند دقیقه استراحت کنید.

·        دوباره شروع به رابطه جن 30 کنید و اینبار کمی به نقطه انزال نزدیکتر شوید و دوباره عضله لگنی خود را منقبض کنید.

·        دوباره رابطه را ادامه دهید و به تحریک جن 30 و احساسات خود توجه خاص داشته باشید. کلید کار اینجا این است که درمورد واکنش جن 30 خود بیشتر بفهمید تا بتوانید راحت تر آنرا کنترل کنید.

توقف درست قبل از انزال

دوباره به رابطه جن 30 ادامه دهید، با این تفاوت که اینبار تا جایی پیش بروید که به انزال برسید. درست قبل از ار-گاسم انقباضات متعددی را احساس خواهید کرد که نشاندهنده شروع انزال در ته آلت تناسلی یا حتی عمیق تر در لگنتان است. با شروع این انقباضات یا درست قبل از شروع آن تحریک را متوقف کرده و عضله لگنی را سفت منقبض کنید. احتمالاً حس خواهید کرد که در حال انزال هستید اما باید آنرا متوقف کنید. سفت کردن و منقبض کردن درست عضله لگنی انزال را نگه می دارد.

مقدار کمی ازمایع منی خارج می شود اما نه با آن فشار که در ار-گاسم های تکی تجربه می کنید. اگر موفق شدید انزال را بعد از ار-گاسم خود متوقف کنید دوباره شروع به خودارضایی کنید. تحریکتان باید بسیار بالا باشد و باید بتوانید اینکار را به مدت کوتاهی ادامه دهید تا به یک ار-گاسم دیگر برسید.

اگر بار اول نتوانستید انزال خود را متوقف کنید، احتمالا یا عضله لگنیتان به اندازه کافی قوی نیست و یا در زمان مناسبی آن را منقبض نکرده اید. اگر دیر شروع به منقبض کردن آن بکنید انقباضات انزال دیگر شروع شده اند و دیگر متوقف  کردن آن غیرممکن است. با تمرین بیشتر زمانبندی آن دستتان می آید.

نقش شریک جن 30

تکنیک های زیادی برای بالا بردن موفقیت خود در ار-گاسم چندگانه وجود دارد. بهترین تکنیک ممکن تمرین آن با شریک جن 30تان است. اگر بتوانید در این کار موفق شوید می توانید هم خودتان و هم شریک جن 30تان را به لذت بسیار بیشتری برسانید.

غلبه بر مشکلات

بدون شک بزرگترین مانعی که اکثر مردها در ار-گاسم چندگانه تجربه می کنند، ناتوانی در انقباض عضله لگنی در طی ار-گاسم برای متوقف کردن انزال است. ممکن است یکسری انقباضات را حس کنید اما نباید منقبض کردن را در این نقطه رها کنید چون حتی اگر در متوقف کردن انقباضات انزالی موفق هم شوید، چند انقباض از آن نوع را حس خواهید کرد. اگر موفق شوید، انقباضات قبل از انزال متوقف می شوند و باید بتوانید دوباره تحریکتان را ادامه دهید بدون اینکه حستان از بین برود.

یک مشکل دیگر ناتوانی در تشخیص آغاز و پایان مرز مراحل پایا، ار-گاسم و انزال است. اگر نتوانید فرق بین ار-گاسم و انزال را تشخیص دهید، که کلید کار در تجربه ار-گاسم چندگانه است، اگر موفق هم شوید فقط تصادفی بوده است.

بعضی از مردها سعی می کنند خیلی سریع و شدید خود را تحریک کنند ولی این راه خوبی برای آگاهی از سطح هوشیاری جن 30 خود نیست. اگر سعی کنید تحریک را آرامتر انجام دهید می توانید مرز بین تحریک، مرحله پایا، و ار-گاسم را خیلی راحت تر تشخیص دهید. با این روش خیلی بهتر متوجه خواهید شد که چه زمان باید عضله لگنی خود را منقبض کنید، کی تحریک را متوقف کنید، و کی عضله لگنی را ریلکس کنید و برای تجربه یک ار-گاسم دیگر دوباره تحریک را آغاز کنید.

فشار لگنی بعد از تحریک

فشار در ناحیه لگن نتیجه طبیعی افزایش جریان خون در ناحیه تناسلی است. اگر میزان این فشار قابل تحمل نباشد، می توانید با تنفس عمیق، بلند کردن پایین تنه و ماساژ بیضه به آرامی آنرا کمتر کنید. این کار باعث می شود انرژی بیضه به سایر قسمت های بدن منتشر شود. همچنین می توانید 5 تا 10 دقیقه به پشت بخوابید.

سایر فواید

با یادگرفتن ار-گاسم چندگانه می توانید سایر مشکلات جن 30 مثل انزال زودرس را هم برطرف کنید. با این روش نه تنها می توانید زمان س-کس خود را بیشتر کنید بلکه استرس و اضطرابهایتان هم کمتر شده و می توانید بیشتر روی ارضای خود و شریک جن 30تان تمرکز کنید.

سن

ممکن است خیلی از شما سوال کنید که آیا سن هم می تواند در موفقیت یا شکست این تکنیک تاثیر داشته باشد یا نه. موفقیت همه مردها در این تکنیک یکسان نیست چون فعالیت جن 30 آنها و میزان آگاهیشان از سطح هوشیاری جن 30 خود یکسان نیست.

اگر در رسیدن به ار-گاسم های تکی چه به تنهایی چه همراه با شریک جن 30 خود مشکلی نداشته باشید، یاد گرفتن ار-گاسم چندگانه فقط نیازمند صبر، عزم و تلاش است. اما اگر در داشتن ار-گاسم های تکی هم مشکل دارید در ار-گاسم چندگانه نیز با مشکلات و مسائل بیشتری روبه رو خواهید بود. به همین دلیل اگر احساس می کنید که در روابط جن 30 خود مشکلات جدی دارید حتماً با  پزشک متخصص درمیان بگذارید.

تفکرات قدیمی

مسئله ار-گاسم چندگانه ایده جدیدی نیست. فلاسفه چین قدیم، هزاران سال پیش آن را می شناخته اند. بسیاری از رمز و رازهای جن 30 هنوز ناشناخته مانده است. باوجود اینکه طی دهه چهل و پنجاه محققان زیادی در زمینه مسائل جن 30 در غرب توانایی مردان در داشتن ار-گاسم چندگانه را تایید کردند. اما حتی در این عصر میزان ناآگاهی جن 30، راهنمایی های غلط و سردرگمی جن 30 به وفور دیده می شود.

خط آخر

خط آخر اینکه توانایی شما در داشتن ار-گاسم چندگانه به آگاهی و هوشیاری کلی شما در زمینه جن 30 و قدرتتان در کنترل عضلات لگنی بستگی دارد. شایان ذکر است که این قابلیت را نمی توانید یک شبه به دست آورید. بااستفاده از مطالبی که در این مقاله ذکر شد، احتمالاً باید متوجه شده باشید که هفته ها یا حتی ماه ها ممکن است طول بکشد تا بتوانید در این زمینه موفق شوید. نتیجه ای که به دست می آورید به تلاش و اراده خودتان بستگی دارد.


مردمان
http://www.mardoman.net//family/multiorg/

 

دسته بندي: مسائل جنسی,

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی