close
تبلیغات در اینترنت
انتخاب جنسیت فرزند

ندای مشاور

انتخاب جنسیت فرزند
امروز جمعه 31 خرداد 1398
مشاوره عمومی مشاوره خصوصی

آخرين ارسالي هاي انجمن

انتخاب جنسیت فرزند


اگر خواهان تعیین جنسیت فرزند بویژه پسر هستید موارد زیر که برگرفته از کتاب «دختر یا پسر – روش علمی انتخاب جنسیت فرزند» تالیف پروفسور لاندروم بی شیتلز و ترجمه دکتر مهدی فلاح می باشد میتواند کمک و راهنمای خوبی باشد...

 
 


1.    سلول جنسی مرد اسپرم و سلول جنسی زن تخمک می باشد.
2.    هر کدام از اسپرم و تخمک حاوی 23 عدد کروموزوم هستند که با همدیگر جفت شده و 46 کروموزوم بعنوان هسته سلول انسان را تشکیل می دهند. ترکیب 22 کروموزوم از اسپرم و تخمک تمامی خصوصیات جسمانی انسان به غیر از جنسیت را تشکیل می دهد و ترکیب کروموزوم بیست و سوم تخمک x  با کروموزوم بیست و سوم x یا y اسپرم مرد ، جنسیت را مشخص می کند و بستگی به این دارد که کروموزوم x یا y اسپرم مرد با تخمک زن لقاح یافته باشد؛ که ترکیب xx  نماینده جنسیت دختر و xy نشانگر جنسیت پسر می باشد.
3.    تفاوت اسپرم های y پسرانه و x دخترانه مرد در این است که اسپرم دختر درشت و قوی و تعدادشان کمتر و حرکتشان کند است ولی اسپرم پسر تعدادشان زیاد ، حرکتشان سریع و پر تحرک و از لحاظ فیزیکی کوچک و ضعیف و شکننده هستند.
4.    نه تخمک و نه اسپرم هیچکدامشان نمی توانند زیاد زنده بمانند . اسپرم پسر نهایتاً تا یک روز و اسپرم دختر می تواند چهار روز زنده بماند.
5.    تخمک و اسپرم در جایی از قسمت فوقانی لوله رحم باهم تلاقی میکنند.
6.    محیط مهبل متمایل به اسیدی است ولی هرچه به زمان تخمک گذاری نزدیکتر می شود مقداری قلیایی تر و قابل تحمل تر برای اسپرم پسر شده و مجدداً به تدریج اسیدی تر می شود.
7.    اگر مقاربت در حین یا حوالی تخمک گذاری صورت گیرد به خاطر قلیایی شدن ترشحات دستگاه تولید مثل زن ، احتمال پسر شدن زیاد است و اگر 2 یا 3 روز قبل صورت گیرد احتمال دختر شدن زیاد است زیرا محیط اسیدی تر بوده و اسپرم های x که جان سخترند در شرایط اسیدی تا زمان تخمک گذاری بیشتر زنده می مانند.
8.    طول مدت چرخه قائدگی بطور متوسط 28 روز است و تخمک گذاری (رها شدن تخمک از تخمدان زن) تقریباً در وسط چرخه قائدگی (بطور متوسط روز چهاردهم چرخه 28 روزه) بوقوع می پیوندد.
9.    مرد مواد غذایی نخورد که خون او ترش گردد و زن بر عکس غذایی بخورد که خون او هنگام آمیزش ترش و قلیایی شود.
10.    مرد غذا هایی با طبیعت گرم بخورد مانند پسته ، بادام ، شوکالات و مواد قندی.
11.    زن آب انگور ، توت فرنگی ، مرکبات و آب میوه زیاد بخورد.
12.    زن از خوردن گوشت ، قارچ ، سرکه ، آبجو ، شود و رازیانه خود داری نماید.
13.    شستشوی مهبل با محلول جوش شیرین و رسیدن زن به اوج لذت جنسی قبل از مرد به قلیایی شدن محیط گردن رحم و پسر دار شدن کمک میکند.
14.    پرهیز جنسی با افزایش تعداد اسپرم و بالا رفتن احتمال رسیدن اسپرم پسر به بالای گردن رحم و لقاح با تخمک همراه است.
15.    عوامل کاهش تعداد اسپرم که ابتدا اسپرم های کوچک و ضعیف y حامل پسر را از بین می برد عبارتند از: گرما، دارو های خاص ، سموم و فشار های روانی ، بخصوص گرمای بیش از حد ناحیه بیضه مانند پوشیدن لباس های تنگ غواسی و خلبانی و کار در محیط های گرم.
16.    خنک نگهداشتن بیضه باعث افزایش تعداد اسپرم و افزایش شانس پسر دار شدن می گردد.
17.    لقاح در پاییز یا زمستان شانس پسر دار شدن را افزایش می دهد.
18.    رژیم غذایی پسردار شدن حاوی نمک و پتاسیم زیاد و فاقد کلسیم و منیزیم است که دست کم به مدت 4 تا 6 هفته باید رعایت گردد.
19.    برای پسر دار شدن زن و شوهر از نخستین روز عادت ماهیانه ، روزانه خرما و چند بار جوشانده کاسنی میل نمایند (بخصوص روزهای یازدهم تا هیجدهم) زمان انعقاد نطفه
20.    برای پسر دار شدن، شوهر خرمای زیاد ، غذاها و میوه های گرم مثل پسته، بادام، فندق، کشمش و نارگیل میل نماید.
21.    برای پسر دار شدن، زن یکی دوبار جوشانده کاسنی خورده و میوه های ترش مثل انگور، توت فرنگی، تمشک و مرکبات میل نماید.
22.    مقاربت یک روز قبل تا دو روز بعد از تخمک گذاری شانس پسر دار شدن را افزایش می دهد.
23.    اولین روز خونروش، روز شروع چرخه محسوب میشود؛ و آخر دوره تا پایان روز قبل از شروع مجدد خونروش چرخه بعد می باشد. دوره خونروش معمولاً 3 تا 7 روز طول میکشد.
24.    روش تعیین زمان تخمک گذاری «لیزابه گردن رحم» یا CM با کمترین هزینه، مفید ترین اطلاعات را در اختیار قرار می دهد.به اینصورت که ترشحات گردن رحم در اوایل چرخه غلیظ تر و کدر تر و کمتر است و در اواسط  چرخه و زمان تخمک گذاری به رقیق ترین و ارتجاع پذیرترین (بیشترین حد کش آمدن) و زلال ترین حد خود می رسد و از لحاظ قوام و ظاهر شبیه سفیده تخم مرغ خام می باشد.
25.    روش تعیین زمان تخمک گذاری «اندازه گیری حرارت پایه بدن» یا BBT مبتنی بر افزایش درجه حرارت بدن در طول زمان تخمک گذاری است. علت بالا رفتن درجه حرارت بدن در زمان تخمک گذاری این است که استروژنی که حرارت را پائین نگه میدارد، در زمان تخمک گذاری جای خود را به پروژسترون می دهد که باعث بالا رفتن دمای بدن میگردد.
26.    تخمک گذاری خانم ها بطور متوسط در زمانی بین افت و افزایش دمای بدن می باشد و زمان مناسب مقاربت (شب همانروز افت دما) می باشد که فردایش درجه حرارت بالا خواهد رفت. در صورت عدم اطمینان از اینکه فردای روز افت، حرارت بالا خواهد رفت یا نه، باید تا فردا صبر کرد ولی در اولین فرصت صبح همان روز افزایش ناگهانی دما باید اقدام به مقاربت نمود.
27.    اگر تعیین زمان تخمک گذاری به روش BBT یا درجه حرارت بدن متکی است، مقاربت نباید به زمان بعد از صبح افزایش ناگهانی درجه حرارت موکول گردد.
28.    بهترین زمان برای پسر دار شدن 12 ساعت قبل از وقوع تخمک گذاری است ولی با این وجود در مقاربت 24 ساعت قبل نیز شانس پسر دار شدن زیادتر است.
29.    برای پسر دار شدن همیشه بهتر است مقاربت قبل از وقوع تخمک گذاری صورت گیرد، چرا که بعد از آن ماهیت لیزابه گردن رحم غلیظ تر شده و رسیدن اسپرم مولد پسر به تخمک مشکل می گردد.
30.    از آنجایی که افزایش تعداد اسپرم مرد ، شانس پسر دار شدن را زیاد تر میکند، لذا چند روز مانده به زمان مقاربت، از هرگونه عمل منجر به انزال خود داری گردد.(البته 4-5 روز قبل از تخمک گذاری نیز کفایت میکند)
31.    در روز احتمالی تخمک گذاری باید فقط یکبار مقاربت صورت گیرد و بخصوص تا سه روز بعد از تخمک گذاری از مقاربت کنترل نشده (بدون کاندوم) خود داری گردد.
32.    از آنجایی که گرما روی اسپرم مرد بخصوص اسپرم های ضعیف و کوچکتر مولد پسر اثر نابود کننده دارد و به کاهش تعداد آن منجر می شود؛ باید یضه مرد تا حد امکان خنک نگهداشته شود. لذا از پوشیدن شورت های تنگ، بیضه بند و سایر لباس های چسبان خود داری گردد.ازرفتن به حمام های بخار یا سونا و زیاد ماندن در وان آب داغ نیز باید جلو گیری شود. ابتلا به بیماری های مزمن و حتی یکبار ابتلا به آنفولانزا و اوریون ، تماس با مواد شیمیایی، اشعیه ایکس و برخی دارو ها و مواد مخدر مثل ماری جوانا نیز می تواند هورمون های جنسی مردانه را کاهش داده و تعداد اسپرم را کمتر کند.
33.    مصرف یکی دو فنجان قهوه ی پر کافئین توسط مرد در 15 تا30 دقیقه قبل از مقاربت می تواند به اسپرم های مولد پسر سرعت بیشتری بدهد. البته مصرف طولانی مدت و مقادیر زیاد قهوه ممکن است اثر معکوس داشته باشد.
34.    خانم هایی که از عفونت های مکرر مهبل که اسید بیشتری تولید میکند، رنج میبرند، بهتر است از روش شستشوی مهبل با محلول جوش شیرین به جهت قلیایی کردن آن استفاده نمایند.
35.    برای قلیایی و قابل نفوذ کردن محیط گردن رحم ، بهتر است خانم همزمان یا قبل از مرد به اوج لذت جنسی برسد.
36.    شوهر باید همزمان با اوج لذت و زمان انزال دخول عمیق نماید و آلت را بیشتر در مهبل فرو برد. این کار به اسپرم ها کمک می کند که در نزدیکی گردن رحم جایی که ترشحات بیشتر مطلوب حال اسپرم مولد پسر است، تخلیه شوند. ضمناً بهتر است دخول آلت از پشت صورت گیرد که این کار به اسپرم ها کمک میکند در نزدیکی سوراخ گردن رحم تخلیه شوند و نه در دو فضای مجاور آن که کولدوساک و گنبد خلفی نام دارند.

منبع:  کتاب «دختر یا پسر – روش علمی انتخاب جنسیت فرزند»
مولف: پروفسور لاندروم بی شیتلز
مترجم: دکتر مهدی فلاح

 

دسته بندي: خانواده و فرزندان,

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی